0
You have 0 items in your cart
0
You have 0 items in your cart

Praca ze skórą jest dla mnie swoistego rodzaju medytacją. W momencie tworzenia jestem tylko ja, kawałek skóry i wizja tego, co ma z niej powstać. Świat zewnętrzny nie istnieje, a czas spędzony na pracy mija w mgnieniu oka. Umysł jest czysty, wolny od zbędnego natłoku myśli. Skupiony tylko i wyłącznie na tym, aby wykonać zadaną pracę jak najlepiej i nie zmarnować niepotrzebnie ani kawałka tego wspaniałego materiału. Jestem wdzięczny za to, że mogłem odkryć to piękne rzemiosło i dzięki niemu mogę wyrażać siebie w swoich produktach. Wspaniałe jest uczucie, gdy mogę dać coś w stu procentach stworzonego przeze mnie, a ludziom się to podoba. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że setki godzin spędzonych nad doskonaleniem umiejętności i produktów nie poszły na marne. To dla mnie największa gratyfikacja jaką mogłem sobie wymarzyć.

W każdym projekcie dążę do tego, aby akcesoria Woodsman Craft łączyły w sobie parę głównych idei marki: długowieczność i minimalizm. Mocno wierzę, że te dwie szlachetne cechy połączone w jednym produkcie, dają wartość, której najbardziej potrzebujemy w codziennym użytkowaniu.

Poprzez długowieczność rozumiem ponadprzeciętną wytrzymałość produktu, dzięki której będzie on służył swojemu właścicielowi przez długie lata, a z biegiem czasu nabierze niepowtarzalnego charakteru. Aby tak się stało, do wykonania każdego egzemplarza używam najlepszych skór z legendarnej garbarni Horween. Proces tworzenia od początku do końca wykonywany jest ręcznie, tradycyjnymi rzemieślniczymi technikami, a minimalistyczna forma gwarantuje niezawodność i ponadczasowy wygląd.

Minimalizm to nie tylko sama forma produktu. To przede wszystkim styl myślenia, który idzie w parze z akcesoriami Woodsman Craft. Wychodząc naprzeciw globalnemu konsumpcjonizmowi, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, chcę pokazać, że więcej nie znaczy lepiej, a nowy nie znaczy bardziej wartościowy. Wierzę, że nawet tak drobna rzecz, jak ograniczenie grubości naszego portfela, może mieć znaczący wpływ na komfort naszego życia. Wprowadź minimalizm w swojej kieszeni, a może wkrótce pozwoli Ci to zupełnie inaczej spojrzeć na świat. Ja w to wierzę!

logo woodsman crat